בית מרקחת > מידע מקצועי > תרופות טבעיות

תרופות טבעיות

אבות אבותינו היו משתמשים בתרופות טבעיות והאמת היא, שלא צריך ללכת כל כך רחוק להיסטוריה בשביל לראות כי לא רק הם השתמשו בתרופות הטבעיות, אלא גם אנו משתמשים בהן כיום – בצורת תרופות הסבתא שאותם אנו אוהבים לאמץ, במיוחד כאשר אנחנו מצוננים. בין תרופות הסבתא המפורסמות ניתן למצוא את מרק העוף, תה עם דבש, שום, בצל, לימון ועוד. מלבד תרופות הסבתא קיימות גם התרופות הטבעיות אותן אנו יכולים למצוא בבית מרקחת, אז מהן באמת התרופות הטבעיות? ומהו יתרונן על פני תרופות רגילות?

תרופות טבעיות – הגדרה

תרופות טבעיות, כשמן כן הן. תרופות טבעיות הן תרופות המופקות מחומרים הנמצאים בטבע כגון: צמחים, מתכות, חומרים המופקים מן החי ומינרלים. חלק מן החומרים מסוכנים ורעילים, כאשר מדובר במצבם הטבעי והשלם, אך כמובן שכאשר מפיקים אותם לידי תרופה מדללים אותם, כך שאין בהם כל סכנה. האמונה של תורת ההומאופתיה היא בהבאת חלקיק קטן ומהול מתוך חומר שלאו דווקא בריא, אך יש בכוחו דווקא לסייע ולהביא להתגברות על המחלה.

יתרונותיהן של התרופות הטבעיות על פני התרופות הרגילות

לתרופות הטבעיות קיים יתרון עצום על פני התרופות הרגילות, כאשר הן יכולות לפתור בעיות גדולות מבלי לערב חומרים כימיקלים, שאינם בריאים לגוף האדם. גוף האדם אינו בנוי לכל חומר שאינו טבעי ולכן, לתרופות הטבעיות קיים יתרון על פני התרופות הרגילות. בנוסף, התרופות הטבעיות הינן תרופות המסוגלות לפתור מבחינה אנרגטית, לא רק בעיות גופניות, אלא גם נפשיות. בעזרת תרופות טבעיות ניתן לטפל במגוון מחלות כרוניות, כגון מיגרנות, דיכאון, הפרעות קשב וריכוז, בעיות במערכת העיכול, אסטמה, אלרגיות, פוסט טראומה ועוד הרבה בעיות אחרות.
בעזרת תרופות טבעיות ניתן לטפל בשורש הבעיה ולמנוע מספר רב של תופעות לוואי, הנפוצות כתוצאה מלקיחת תרופות רגילות. תרופות טבעיות מעודדות את הגוף להניע להחלמה וחיזוק המערכת החיסונית של גוף האדם. את התרופות הטבעיות הכלליות ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ואילו את חלקן ניתן לקבל רק בעזרת מרשם מותאם, שאותו מקבל כל מטופל מידי הומאופת, המתאים לו באופן אישי ויחסי, על פי צרכיו, ההיסטוריה הרפואית והמחלה - מרשם שיתאים רק לו, אותו רוקח לו ההומאופת במיוחד בבית המרקחת.

בית מרקחת שור טבנצ'יק

בבית המרקחת שלנו תוכלו למצוא מגוון תרופות, תוספי תזונה ומגוון מוצרים אחרים, תוך קבלת ייעוץ מאת צוות אדיב, מקצועי ואישי – מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר או בטלפון 03-5288818.