בית מרקחת > מידע מקצועי > תוספי תזונה טבעיים

תוספי תזונה – תרופות טבעיות

אבות אבותינו היו משתמשים בתוספי תזונה כתרופות טבעיות והאמת היא, שלא צריך ללכת כל כך רחוק להיסטוריה בשביל לראות כי לא רק הם השתמשו בתרופות הטבעיות, אלא גם אנו משתמשים בהן כיום – בצורת תרופות הסבתא שאותם אנו אוהבים לאמץ, במיוחד כאשר אנחנו מצוננים. בין תרופות הסבתא המפורסמות ניתן למצוא את מרק העוף, תה עם דבש, שום, בצל, לימון ועוד. מלבד תרופות הסבתא קיימות גם התרופות הטבעיות אותן אנו יכולים למצוא בבית מרקחת, אז מהן באמת תוספי התזונה שעשויים להועיל ? ומהו היתרון על פני תרופות רגילות?

תוספי תזונה הומיאופתים - הגדרה

תרופות טבעיות הומיאופתיות הן למעשה תוספי תזונה. אלו תוספים לתזונה המופקים מחומרים הנמצאים בטבע כגון: צמחים, מתכות, חומרים המופקים מן החי ומינרלים. חלק מן החומרים מסוכנים ורעילים, כאשר מדובר במצבם הטבעי והשלם, אך כמובן שכאשר מפיקים אותם לידי תרופה מדללים אותם, כך שאין בהם כל סכנה. האמונה של תורת ההומאופתיה היא בהבאת חלקיק קטן ומהול מתוך חומר שלאו דווקא בריא, אך יש בכוחו דווקא להועיל.

יתרונותיהן של התרופות הטבעיות על פני התרופות הרגילות

לתרופות הטבעיות קיים יתרון עצום על פני התרופות הרגילות, כאשר הן יכולות לפתור בעיות גדולות מבלי לערב חומרים כימיקלים, שאינם בריאים לגוף האדם. גוף האדם אינו בנוי לכל חומר שאינו טבעי ולכן, לתרופות הטבעיות קיים יתרון על פני התרופות הרגילות.

בעזרת תרופות טבעיות ניתן לטפל בשורש הבעיה ולמנוע מספר רב של תופעות לוואי, הנפוצות כתוצאה מלקיחת תרופות רגילות. תרופות טבעיות מעודדות את הגוף להניע להחלמה. את התרופות הטבעיות הכלליות ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ואילו את חלקן ניתן לקבל רק בעזרת מרשם מותאם, שאותו מקבל כל מטופל מידי הומאופת, המתאים לו באופן אישי ויחסי, על פי צרכיו, ההיסטוריה הרפואית והמחלה - מרשם שיתאים רק לו, אותו רוקח לו ההומאופת במיוחד בבית המרקחת.

בית מרקחת שור טבנצ'יק

בבית המרקחת שלנו תוכלו למצוא מגוון תרופות, תוספי תזונה ומגוון מוצרים אחרים, תוך קבלת ייעוץ מאת צוות אדיב, מקצועי ואישי – מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר או בטלפון 03-5288818.