אישור טופס 29 במשרד
הבריאות

איתור התרופה, הזמנה
ומשלוח עד בית

יבוא מזורז
במחירים נוחים

ניסיון עשיר בייבוא
תרופות נדירות

“כשלקוח קונה מד לחץ דם, לא שולחים אותו לקרוא בבית את ההוראות, אלא יושבים איתו ומראים לו איך בדיוק משתמשים במכשיר הזה”

שרונה בן יהודה, רוקחת אחראית

המעבדה של בית המרקחת

מאחורי בית המרקחת פועלת המעבדה שלנו. שם אנו רוקחים בעצמינו תרופות ותכשירים בהתאמה אישית. אם זו תרופת מרשם שאתם זקוקים למינון מיוחד שלה, אם אתם זקוקים לקחת תרופה קיימת בצורה שונה ואם אתם מעוניינים בקרם או תכשיר ייחודי שלא קיים על המדפים.
לחצו כאן והיכנסו למעבדה

בית המרקחת עבורנו הוא הרבה יותר מעסק. הוא הבית שבו גדלנו, ינקנו מסורת והמשכנו את הדרך. לכן, בית המרקחת מרכז בדרך פעולתו את כל ה"אני מאמין" שלנו: את המקצועיות הבלתי מתפשרת, הדיוק והאחריות, האמינות והיחס האישי, הסובלני והמסייע ללקוחות.

כל תרופה שאתם צריכים

בבית המרקחת אנו עושים את המאמצים המירביים כדי לספק לכם כל תרופה לה אתם זקוקים. לשם כך אנו דואגים כל הזמן למלאי התרופות הזמינות, ואף היינו בית המרקחת הראשון בישראל שעשה זאת בעזרת מחשב.

אנו מחזיקים ומאתרים גם תרופות שאינן בסל התרופות
להמשך קריאה

יש לנו מומחיות רבת שנים בייבוא תרופות מחו"ל
להמשך קריאה

אנו מומחים בתחום הפרעות הקשב והריכוז לסוגיהן, ומייבאים תרופות שאינן קיימות בארץ.
להמשך קריאה

יש לנו נסיון וידע בתחומי ההומיאופתיה והמוצרים הטבעיים שיכולים לסייע לכם במצבים שונים
להמשך קריאה

צוות הרוקחים והרובוט

צוות הרוקחים שלנו מיומן ומנוסה, ומשלב אנשי מקצוע ותיקים, בצד צעירים מצטיינים. אנו דואגים לקיים הדרכות והשתלמויות באופן שוטף, על מנת שכולנו נישאר מעודכנים בכל הקורה בתחום הרוקחות.

בצד הצוות האנושי, עומד לרשותנו הרובוט של בית המרקחת. הרובוט הוא המלקט את התרופות שאתם מבקשים, ומגיש אותן לרוקח שמאחורי הדלפק. כך, הוא משחרר את הרוקח מהצורך להתרוצץ בין ארונות ומגירות, ומאפשר לו לשוחח עם הלקוח, להקשיב ולייעץ. בנוסף, מונע הרובוט טעויות אנוש שעלולות לקרות בעת ליקוט

הערה: המידע הניתן באתר זה ניתן כמידע כללי בלבד, אין בו משום המלצה לשימוש בתרופה כלשהי או במוצר רפואי הנזכרים בו. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ותגובות בין תרופתיות. אין להשתמש במידע הניתן באתר זה לצורך אבחון מחלה או בעיה רפואית, לצורך הטיפול בהן או לצורך קביעת או התאמת הטיפול התרופתי הנדרש בעטיין. במידה וקיים אצלך חשש, כי לקית במחלה או בבעיה רפואית כלשהי - היוועץ/י תחילה עם רופא מוסמך. בכל מקרה אין להשתמש בתרופה כלשהי מבלי לקרוא תחילה, בעיון, את העלון לצרכן המצורף לה, עד סופו .