אישור טופס 29 במשרד
הבריאות

איתור התרופה, הזמנה
ומשלוח עד בית

יבוא מזורז
במחירים נוחים

ניסיון עשיר בייבוא
תרופות נדירות

בית מרקחת

“כל המקרים המיוחדים זקוקים לשירותי המעבדה. זה יכול להיות ילד שמתקשה לבלוע כדור, ואנו נהפוך לו את התרופה לסוכריית מציצה ”

שרונה בן יהודה, רוקחת אחראית

רוקחים מיומנים

במעבדה בשור-טבצ'ניק עובדים רוקחים מנוסים שעברו התמחות ארוכה ברקיחת תרופות. הרוקחים עוברים מעת לעת הדרכות והתמחויות נוספות כדי להעשיר ולשפר עוד את הידע שלהם, בהתאם לשינויים טכנולוגיים ורפואיים שמתרחשים כל הזמן. הדיוק, האמינות והמקצועיות של רוקחים אלה צריכים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של התחום.

צור קשר

מדי יום 8:30-16:00. ביום שישי עד 12:00
03-5288818 שלוחה 4,
פקס: 03-5281926
כתבו לנו מייל

אנחנו בית המרקחת הפרטי היחיד בגוש דן שמטפח ומפתח מעבדה כזאת, כי אנחנו מאמינים שיש לנו שליחות – להתאים לכל אדם בדיוק את מה שהוא צריך

כיום, במאה העשרים ואחת, קיים מגוון עצום של תרופות הנרקחות בקווי הייצור בבתי החרושת של חברות התרופות. המינונים, ההרכבים וצורת נטילת התרופות הללו מבוססים על סטטיסטיקה של ביקוש.

אבל, בשור-טבצ'ניק אנחנו יודעים שיש מספר גדול של אנשים, שאינם מתאימים לסטטיסטיקה הזאת, והם זקוקים למינונים אחרים, להרכבים שונים, לצורה אחת ליטול את התרופה. לעתים קרובות, השינויים הקטנים הללו שאנו מבצעים במעבדה, הם שינוי גדול ומשמעותי עבור החולה.

מי בכלל צריך תרופות מעבדה

בכל המקרים המיוחדים זקוקים לשירותי המעבדה, והם רבים מאוד.

למשל: ילדים בגילאים שונים ואפילו מבוגרים רבים - אינם מסוגלים לבלוע כדורים. אנחנו נתאים את התרופה ונאפשר לבלוע אותה בקלות ובנוחות מירבית. בבית מרקחת שור טבצ'ניק פיתחנו ידע המאפשר לנו להמיר תרופה בכדורים - לכדי סירופ או אפילו כסוכרייה. אנו מכינים קפסולות, סירופים, נרות רקטאליים / וואגינאלים, משחות, תמיסות, טיפות עיניים, בהתאם לדרוש.

חיות מחמד מזנים שונים זקוקות לתרופות במינון שונה, והנטל נופל על בעליהן. אנחנו לא משאירים אתכם ללא מענה ומתאימים עבורן את התרופה וחוזקה.

חלק מן התרופות עלולות לאבד את השפעתן על גופכם תוך מספר ימים מתחילת השימוש בהן. אנחנו כאן – כדי לרקוח עבורכם תרופות ותמיסות טריות ומוכנות לשימוש מיידי.

היה והרופא שלכם ימליץ על שילוב מספר חומרים שונים אשר רק רקיחתם יחד יוצרים אפקט טוב יותר. באין תרופה מסחרית משולבת – תמיד תוכלו לפנות אלינו ואנו נרקח לכם את התרופה לפי הוראות הרופא במדויק ובהתאמה אישית.

לעיתים הרופא רוצה להתאים מינון מדויק יותר למטופל, מינון שבית החרושת לא מייצר. בשביל מקרים כאלה אנחנו פה. לעיתים מגלה המדע שימושים חדשים לחומרים ישנים. מסיבות מסחריות אין מי שייצר את התרופה באופן חרושתי.

בית מרקחת

“מגיעים אנשים עם בעיות גדולות וקטנות. להצליח לעזור למי שצריך פתרון - זו הסיבה שבשבילה אני קמה בבוקר”

שרונה בן יהודה, רוקחת אחראית

הערה: המידע הניתן באתר זה ניתן כמידע כללי בלבד, אין בו משום המלצה לשימוש בתרופה כלשהי או במוצר רפואי הנזכרים בו. מומלץ להתייעץ עם הרוקח בכל הנוגע למטרות ואופן השימוש, תופעות לוואי ותגובות בין תרופתיות. אין להשתמש במידע הניתן באתר זה לצורך אבחון מחלה או בעיה רפואית, לצורך הטיפול בהן או לצורך קביעת או התאמת הטיפול התרופתי הנדרש בעטיין. במידה וקיים אצלך חשש, כי לקית במחלה או בבעיה רפואית כלשהי - היוועץ/י תחילה עם רופא מוסמך. בכל מקרה אין להשתמש בתרופה כלשהי מבלי לקרוא תחילה, בעיון, את העלון לצרכן המצורף לה, עד סופו .